YAZI YAZMAYI ÇOK SEVİYORUM

Lisede kompozisyonlarım hep dokuz,ondu. Nerdeyse resim yapmak kadar seviyorum diyebilirim. E niye bugüne kadar bir kitap gelmedi dediğinizi duyar gibiyim ama efendim herşeyin bir zamanı var öyle değil mi? Belki birikimler beklendi, belki şartlar uygun değildi!!! Artık tam bir Bodrumlu olduk diyebiliriz. Napıvericen gari !!!!!!!!!!!!!! Şayet on seneye yakındır Bodrum’da oturuyoruz…
Çok yorgunum. Tekrar fizyoterapiye başladım. Sam de geliyor bir yandan. Ev ödevlerim var diğer yandan. Artık şu yürüyüşümü düzeltmem lazım. Hem onca emek hem onca para harcıyorum bu yolda.
Bihter hep yanımda. Hakkını ödeyebilir miyim bilmiyorum. Nihat kayıplarda. Anton youtube ‘da karşıma çıktı. Onunla gururlandım. Evlilik hala uzak…
Fakat ne olur hiç bilemem. Gözümü karartır hee de diyebilirim gelen teklif karşısında. Şimdiye kadar hiç öyle bir teklif gelmedi. Başıma bela mı alacam bekarlık sultanlık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ama garip bir şekilde denemek istiyorum ya. Hayır hayır nöç. Hem deneyip de napıcam. Sonu hep hüsran.
Ne zaman bu çocuklar büyüdü anlamadım doğrusu. Daha dün resimleri duvara asar gibiyim. Dün Arya karantinadan çıkmış kendini kuaföre atmış. İnanılır şey değil, büyüdüler. Tabii ben de yaş aldım. 43 yaş az bir zaman mı?
Bihter’le geçen gün kafirun suresini okuyalım dedik kevserle başlayıp fatihayla bitirdik. Sözümona ikimizde sureleri ezbere biliyorduk . Zaman işte… Oysaki gençliğimde teklemeden, bir çırpıda okuyuverirdim. Yaşlanıyor muyum ne!!!!!!!!!!!!!
Eve yeni bakıcılar geldi. Türkmenler. Plastik yerküremde hemen Türkmenistan’ı buldum; yerlerine falan baktım. Kadının her yaptığı yemek sanki Türkmen kokuyor. Ev Türkmenistan havasında.
Gökçe geçenlerde nezle olmuştu ya, bugün Arya ona bakıyormuş. Ada Çağrı’ya satılmış, Gökçe toparlanmaya çalışıyormuş. Hepsini öyle çok özledimki…Çağrı da ayrı telden çalar hep.Ama tınılarını beğenirim çoğu kez.

Leave a reply

 

EnglishTurkey